Organizata e Gruas Shqiptare


Go to content

Partneritet

Rreth nesh, Partneritet

Albanian Women Network ėshtė nė partneritet me organizata dhe grupe tė mėdha nė UK, Evropė dhe Shqipėri. AWN rekomandon organizatat dhe grupet e mėposhtme.

Do tė ri-freskojmė kėtė faqe kur tė shtojmė partnerė tė tjerė.

Urimet mė tė pėrzemerta,
AWN

Expat Women Network
ExpatWomen.com is a comprehensive, global website helping women living overseas. The site displays invaluable country resource pages, interviews with successful expat women, loads of motivational articles and an inspirational blog and monthly newsletter.


Women's International Networking

D:\Lida\recovered data\recovered\Personal\Charity\WomenNetwork\Webpage\Pictures\W_I_N_-Conference.png
Error File Open Error

Global Women Summits

D:\Lida\recovered data\recovered\Personal\Charity\WomenNetwork\Webpage\Pictures\GWS.PNG
Error File Open ErrorThe Albanian Newspaper London

D:\Lida\recovered data\recovered\Personal\Charity\WomenNetwork\Webpage\Pictures\TheAlbanian.png
Error File Open ErrorNetwork National (UK)
Women's business networkHome | Aktivitete, Training | Rreth nesh, Partneritet | Anetaresimi, Kontakti | Punesim | Anetarėt | Site Map


Sub-Menu:


Back to content | Back to main menu